X
Gdzie kupić

zostań dystrybutorem

PRODUKTÓW SUNNYCAR DETALING

Produkty Sunnycar łączą w sobie niezwykłą skuteczność i użyteczność. Dostarczają także wyjątkowych doznań wizualnych oraz węchowych, przez co przenoszą użytkowników w niezwykły świat pielęgnacji samochodu. Wyselekcjonowane receptury, innowacyjne komponenty oraz nowoczesny design ułatwiają ich sprzedaż, a atrakcyjny wygląd opakowań sprawia, że są zawsze widoczne na półce sklepowej.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu unikatową możliwość przyłączenia się do placówek partnerskich marki Sunnycar Detailing. Dołączając do naszego programu otrzymają Państwo wsparcie marketingowe oraz możliwość zakupu naszych produktów w specjalnych cenach. Dlaczego warto? Państwa klienci zainteresowani tematyką pielęgnacji samochodu zyskają możliwość pracowania z wysokiej klasy kosmetykami dającymi ponadprzeciętne rezultaty w atrakcyjnych cenach.

kompleksowa
oferta
produkty
wysokiej jakości
wsparcie
techniczne
wysokie
zarobki
skontaktuj się z nami
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość z formularza kontaktowego. Pełna klauzula informacyjna znajduję się w Polityce prywatności.*
* - wymagane pola

TELFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA
Daniel Burek
601 887 151
daniel.burek@ondo.eu
ONDO sp. z o.o.
Kraków, ul. Czerwieńskiego 3B
12 636 99 44
centrala@ondo.eu